Blitz

 Breaking News

Festat e Nëntorit me stil, 16 kombinime kuq e zi nga VIP-at shqiptarë

Festat e Nëntorit me stil, 16 kombinime kuq e zi nga VIP-at shqiptarë
November 15
20:31 2018

Festat nuk ka pse të jenë të mërzitshme, të shoqëruara vetëm me një darkë të thjeshtë. Që ta ndjeni atmosferën, kombinoni veshjet kuq e zi në përditshmërinë tuaj. Dhe kjo është totalisht e realizueshme, për çdo rast: në zyrë, në shkollë apo në festë. Dhe për t’u frymëzuar, shihni këto kombinime nga VIP-at shqiptarë.

  • Në rastet e festave ku ka të ftuar specialë dhe ndoshta rastësisht do takosh një ish, mund të dukesh super tërheqëse me një fustan kuq e zi dhe taka, ose mund të kombinoni një fund lëkure me një bluzë pas trupi. Për më shumë, jua tregon Dua Lipa, Luana Vjollca dhe Tayna.

View this post on Instagram

🎈🎈🎈

A post shared by Blua Lipa 💙 (@dualipa) on

View this post on Instagram

Body built for Victoria’s Secret’s Fashion Show

A post shared by Tayna (@tayna) on

  • Për një kombinim pak më të veçantë, bindeni partnerin të vishet kuq e zi si ju, njësoj si Beatrix Ramosaj dhe Endrit Mërtiri. Ose të paktën, njëri me të kuqe e tjetri me të zeza si Marina Vjollca me Getoar Selimin. Por mos u kufizoni me aq, vishuni stil për festat familjare me vëllezërit ose motrat e vogla. Mund të ndiqni edhe shembullin plot stil të mami Borës. Dhe mos harroni gjithnjë vajza, një buzëkuq të kuq flakë!

View this post on Instagram

P A R I S & E N D R I T ✨ @endritmertiri

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

Dancing salsa 🕺🏻 @ghettogeasy

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

  • Edhe në përditshmërinë tuaj nuk ka pse të mungojë. Një bluzë me vija si Ylli, me printe si Getoar Selimi apo kombinimet e pakrahasueshme të Jonida Maliqit.

View this post on Instagram

@norikuka 💫

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

View this post on Instagram

👁

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

View this post on Instagram

Is all about attitude! Photo: @edvinameta

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

  • Doni të ndiheni akoma më shumë seksi? Xhesika Berberi na tregoi se mund t’i kombinojmë ngjyrat e flamurit edhe në këtë formë.

View this post on Instagram

Red n black 🇦🇱💘

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

  • Festoni edhe në palestër si Bebe Rexha! Sigurisht pa taka…

  • Dhe në pamundësi të dy ngjyrave, kombinojeni veshjen me background-in. Qoftë ai një kolltuk, makinë apo një holl luksoz, njësoj siç jua tregon Aurela, Butriniti dhe Oni. /Blitz.al/

View this post on Instagram

Let’s talk about fashion baby 💁🏽‍♀️

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

View this post on Instagram

Çka jom ka boj une ktu? 🤔

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

View this post on Instagram

Upgrade

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on

Share