Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fëmijët e famshëm që ndjekin stilin e prindërve të tyre

Fëmijët e famshëm që ndjekin stilin e prindërve të tyre
September 28
17:58 2016

Blue Ivy

Picture 1 of 8

Të kesh Beyonce dhe Jay Z si prindër normalisht që jeta e Blue Ivy do të jetë si përrallë. Blue Ivy vishet thjesht dhe bukur. Beyonce ka thënë se ajo do të jetë një “mini Bey” e për këtë arsye në shumë raste vishen të dyja njëlloj.

Kur nënat dhe baballarët e famshëm ndjekin trendet e fundit dhe kanë një stil të veçantë, ata ndikojnë edhe te fëmijët e tyre.

Ata nuk i lejojnë fëmijët të përdorin veshje të trendeve të kaluara ose veshje me ngjyra dhe dizenjo të ndryshme.

Shfletoni galerinë për të parë 8 prej fëmijëve të famshëm që njihen për stilin e tyre që në moshë të vogël./Blitz.al/

Komento
Shperndaje