Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Faqet me këshilla bukurie që duhet të ndiqni patjetër në rrjetet sociale

June 07
19:30 2016

Kaushala Beauty

Kaushala Beauty
Picture 1 of 12

KIaushal Beauty - tutorial i konturimeve të fytyrës. 27-vjeçarja britanike ka llogari në Facebook, Instagram, Youtube, Twitter. Në kanalin e saj do të gjeni tutorial, video, foto me detaje interesante, për të bërë make up-in në dasmat ku merrni pjesë.

Në rrjetet sociale ka shumë faqe me këshilla bukurie. Por jo gjithmonë janë të besueshme. Shpeshherë produktet që blini në internet ose mënyrat se si bëhen tutorialet mund t’ju kushtojnë shumë. Shfletoni galerinë për të parë se cilat janë llogaritë më të besueshme me këshilla bukurie në rrjetet sociale, të cilat duhet t’i ndiqni patjetër.

Komento
Etiketimet
Shperndaje