Blitz

 Breaking News

Erdhi koha! Ju prezantojmë ngjyrat e flokëve më “in” për 2019

Erdhi koha! Ju prezantojmë ngjyrat e flokëve më “in” për 2019
December 22
13:32 2018

Çdo vit ne na prezantohen një shumëllojshmëri tendencash dhe mes tyre duhet të zgjedhim ato që na pëlqejnë dhe na përshtaten.

E keni menduar të ndryshoni ngjyrën e flokëve këtë vit? Nëse jo sapo të shihni trendet e 2019 është e sigurt që do të ndërroni mëndje.  Në fakt, me këto ngjyra ne jemi përballur edhe vitet e kaluara sepse askush nuk mund të shpik ngjyra të tjera, por ka disa ndryshime:

Zgjidhni ngjyrën që ju përshtatet më së mirë për këtë vit:

Nuancat e blusë dhe vjolës

Nuancat e të kuqes

  

Natyrale

Nuancat e errta

“Cream-Soda”

“Cinammon”

“Gold Rose”

“Cream”

Share