Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të pëlqen vera? Atëherë këto bluza bëjnë për ty…

July 03
21:11 2016

Të apasionuarit pas verës mund të kenë tani bluzën e tyre.  Ata që e duan alkoolin, e sidomos verën mund të veshin këtë bluzë, e të dalin ta pinë dhe një gotë më shumë. Bëhet fjalë për disa T-shirt të thjeshta, me mbishkrime të ndryshme mbi verën. Shfletoni galerinë për të parë modelet më të bukura me mbishkrime domethënëse.

Shperndaje