Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Doni të visheni stil? Ja 7 kombinime për javën e ardhshme!

Doni të visheni stil? Ja 7 kombinime për javën e ardhshme!
June 08
22:26 2019

Muaji Qershor sapo ka filluar dhe temperaturat janë rritur ndjeshëm. Zyrtarisht vera ka ardhur! Por këtu nis dhe problemi: si të kombinohemi që të dukemi stil, por dhe të përballojmë të nxehtin. Epo inspirohuni nga 7 kombinime të cilat mund t’i vishni javën e ardhshme.

Burimi: Elle.fr

 

Share