Blitz

 Breaking News

Do të jesh një nuse e ASOS këtë verë?

March 19
21:26 2016

Prom-style maxi dress

Picture 1 of 4

Fustanet variojnë nga 65£ deri në 250£. Fustani i shkurtër prej nga sateni është bërë për të gjitha shijet e vajzave. Fustani është i përbërë nga mbulesa tradicionale e bardhë dhe pjesa e bustit komplet dantellë.

Shumë çifte janë të etur për ekstravagancën. Çmimet e fustaneve të nuseve janë goxha të kripura. Por nuk është e thënë që fustanet e shtrenjta të jenë më të bukur se fustanet me kosto mesatare. Çmimi nuk ka rëndësi në qoftë se ditën e martesës vesh atë me të cilën ndihesh rehat dhe të pëlqen.
ASOS së fundmi është marrë më së shumti me veshjet e dasmave dhe çmimet janë shumë të përballueshme. ASOS ka nxjerrë në treg disa prej fustaneve dhe çmimet e tyre

Tags
Share