Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Disa mënyra për t’u veshur në stilin e viteve ’90

July 09
17:01 2016

1. Vendoseni kapelën në mënyrë të kundërt.

Picture 1 of 10

Ju pëlqen stili i viteve ’90, por nuk dini si të visheni për të mos qenë jashtë mode? Është shumë e thjeshtë, mjafton që në gardërobën tuaj të keni disa veshje të përshtatshme të atyre viteve të cilat mund t’i kombinoni me veshjet moderne. Shfletoni galerinë për të parë disa mënyra se si mund të visheni me stilin e viteve ‘90 duke u kombinuar në mënyrë perfekte.

Komento
Etiketimet
Shperndaje