Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Detaji që bashkon të gjitha femrat fashion-iste

Detaji që bashkon të gjitha femrat fashion-iste
November 01
17:00 2016

Dikur këto “këmbëza” që janë në pjesën e poshtme të pantallonave i kemi parë te streçet e holla, ndërsa sot mund t’i shohim te pantallonat e materialeve të ndryshme. “Këmbëzat”  janë kthyer në një detaj shumë të rëndësishëm në këtë sezon.

Pantallonat mund t’i kombinoni lehtësisht me këpucë me takë dhe e sigurt që do të dukeni shumë stil. Më poshtë do të shihni disa prej modeleve të pantallonave dhe mënyrat si mund t’i kombinoni ato./Blitz.al/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Shperndaje