Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Detajet që do tu bëjnë të dukeni sikur vishni rroba të shtrenjta!

Detajet që do tu bëjnë të dukeni sikur vishni rroba të shtrenjta!
April 06
15:15 2018

Jo të gjitha vajzat i kanë mundësitë për të blerë veshje të shtrenjta por ne mund tu japim një zgjidhje. Mjafton të dini si të kombinoni veshjet me njëra tjetrën dhe të zgjidhni ngjyrat e duhura.

Duke ndjekur këshillat e mëposhtme ju do të dukeni sikur veshja juaj ka kushtuar shumë dhe ju keni finesë dhe shumë stil.

 

Zgjidhni ngjyrat pastel

Sigurohuni që veshjet bazike të jenë më tepër tek klasikja.

Blini aksesorë me kualitet të mirë.

Zgjidhni këpucë me shkëlqim dhe në nuancat e bezhës.

Veshjet e bardha nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj.

Vishni printe me kuadrate, e sigurt që ju do të dukeni se keni kushtuar për këtë veshje.

 

Hiqni nga garderoba veshjet e vjetra.

Kombinoni atletet me veshje klasike./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje