Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dashurojeni ose urrejeni, ky është stili më i ri i vetullave që do të shihni te vajzat

Dashurojeni ose urrejeni, ky është stili më i ri i vetullave që do të shihni te vajzat
April 17
10:56 2017

Nëse keni menduar se i keni parë të gjitha trendet në look-un e vajzave, keni gabuar sepse çudia do të ndodhë!

Tashmë vajzat do të ndajnë në gjysmë të barabartë vetullat, duke kaluar pjesën e sipërme të qimeve në vetullave me drejtim nga lart dhe pjesën e poshtme të qimeve të vetullave me drejtim nga poshtë.

Në këtë mënyrë, vajzat do të kenë mundësi që të eksperimentojnë me tonet e syve sipër qepallave sepse vetullat e tyre nuk do t’i pengojnë në ngjyrat që do të vendosin duke qenë se ato do jenë tërësisht neutrale vetëm në formë ndryshe.

Teksa modelet e para kanë nisur të eksperimentojnë me këtë look të ri, shumë prej ndjekësve janë shprehur se ky është një trend i çmendur, ndërkohë që të tjerë e kanë pëlqyer pa masë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje