Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Daily Mail “ironizon: Shqiptaret në “AMA”, të veshura si për Halloween

November 20
12:13 2017

Mbrëmjen e djeshme, mes shumë personazhesh të ftuar në “American Music Awards” kanë qenë edhe dy këngëtaret e njohura shqiptare; Bebe Rexha dhe Bleona Qereti.

Prestigjozja “Daily Mail” ka bërë një artikull për personazhet e veshur më keq gjatë parakalimit në Tapetin e Kuq, ku mes tyre kanë qenë edhe dy këngëtaret tona.

“Daily” ka ironizuar veshjen e tyre duke shkruar:

“Halloween ishte muajin e kaluar!”. Pra, edhe veshja e Bebes dhe e Bleonës sipas tyre ka qenë e përshtatshme për këtë festë dhe jo për “AMA”-s. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje