Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Culottes – një element i rëndësishëm për gardërobën tuaj

April 26
19:26 2016

Culottes me vija

Culottes me vija
Picture 1 of 11

Kur përmenden “culottes” (kilotat) mund të imagjinoni nënën tuaj në vitet 1970. Por në ditët e sotme ato mund të vishen në shumë mënyra dhe së shpejti do të jenë element kryesor në gardërobën tuaj. Në qoftë se ndiqni modën, nuk duhet t’ju mungojnë një palë “culottes” për t’u dukur sa më elegante këtë pranverë.  Shfletoni galerinë për të parë modelet e ndryshme që mund t’ju përshtaten.

Tags
Share