Blitz

 Breaking News

Coachella 2019: çfarë veshën personazhet e njohur në festivalin më cool?

Coachella 2019: çfarë veshën personazhet e njohur në festivalin më cool?
April 14
18:15 2019

Coachella është festivali i përvitshëm që organizohet në Palm Springs për gjatë 2 fundjavave. Artistët më të njohur ndezin skenën, ndërkohë që shumë prej personazheve të tjerë zgjedhin ta shijojnë si spektatorë. Por përveç muzikës së mirë dhe atmosferës, ky festival njihet dhe për veshjet stil dhe unike.

Por çfare veshën VIP-at këtë fundjavë në Coachella?

Brooklyn Beckham dhe e dashura, Hana Cross

Cardi B

Modelja Elsa Hosk

Emily Ratajkowski

Halsey

Janelle Monae

Jasmine Tookes

Jordyn Woods

Kendall Jenner

Modelja Romee Strijd

Sara Sampaio

Selena Gomez

Vanessa Hudgens

Victoria Justice 

Winnie Harlow

/Blitz.al/

Share