Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çizmet që duhet të keni patjetër këtë sezon

September 26
19:14 2016

Çizmet nuk dalin kurrë nga moda dhe janë një zgjedhje e mirë jo vetëm për në dimër, por edhe gjatë stinëve të tjera.  Këtë sezon, çizmet e kuqe, blu apo të bardha nuk duhet t’ju mungojnë.

Mund të zgjidhni çizme të gjata ose gjysmë çizme, e rëndësishme është të bëni kombinimin e duhur të ngjyrave. Gjithashtu duhet të përshtatni çizmet me stilin e veshjes tuaj. Shfletoni galerinë për të parë disa prej modeleve që duhet t’i bëni patjetër tuajat./Blitz.al/

Shperndaje