Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çizmet pranverore, trend i momentit

Çizmet pranverore, trend i momentit
March 22
18:15 2016

Nuk është e thënë që çizmet të vishen vetëm në dimër. Ato janë një trend që nuk duhet t’i mungojë gardërobës tuaj këtë pranverë. Stilistët dhe fashionistet më të njohura i sugjerojnë ato. Ne ju prezantojmë modelet më “IN” të çizmeve pranverore. Për t’i parë e për t’u dashuruar me to, hidhini një sy galerisë.

Etiketimet
Shperndaje