Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çizmet metalike – trendi i momentit

Çizmet metalike – trendi i momentit
October 20
15:18 2016

Çizmet janë shumë të domosdoshme. Për këtë sezon duhet të hiqni nga gardëroba juaj çizmet e zeza të kamoshit duke i zëvendësuar ato me çizme metalike.

Çizmet prej argjendi deri te kyçi i këmbës janë ndër tendencat më të preferuara të vjeshtës.

Ato mund të kombinohen lehtësisht me veshjet tuaja dhe madje tërheqin vëmendjen e të tjerëve./Blitz.al/

2 3 q this-new-boot-trend-is-about-to-blow-up-1942884-1476815108-600x0c this-new-boot-trend-is-about-to-blow-up-1942885-1476815108-600x0c this-new-boot-trend-is-about-to-blow-up-1942887-1476815108-600x0c this-new-boot-trend-is-about-to-blow-up-1942889-1476815108-600x0c this-new-boot-trend-is-about-to-blow-up-1942890-1476815108-600x0c this-new-boot-trend-is-about-to-blow-up-1942891-1476815109-600x0c this-new-boot-trend-is-about-to-blow-up-1942894-1476815109-600x0c this-new-boot-trend-is-about-to-blow-up-1942896-1476815109-600x0c this-new-boot-trend-is-about-to-blow-up-1942897-1476815110-600x0c

Komento
Shperndaje