Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çizmet më “in” të sezonit vjeshtë-dimër

Çizmet më “in” të sezonit vjeshtë-dimër
October 23
16:15 2016

Modelet  e çizmeve të këtij sezoni janë të përqendruara tek ekstravagantja, materialet luksoze.

Këtë vit rikthehen çizmet mbi gju, por nuk lihen pas çizmet deri te kyçi i këmbës. Më poshtë do të gjeni disa prej modeleve më “in” të këtij sezoni./Blitz.al/

Çizmet mbi gju me shkëlqim dhe aksesorë janë në qendër të vëmendjes këtë sezon.

q1

Çizmet deri te gjuri japin një pamje dramatike.

q2

Gjysmë-çizmet bëjnë që këmbët tuaja të duken më të shkurtra.

q3

Çizmet deri te kyçi i këmbës me qëndisje ose prej metali janë një trend i preferuar.

q4

Kambalet mund të kombinohen lehtësisht me veshjen tuaj.

q5

Shperndaje