Blitz

 Breaking News

Çizmet e bardha, të vetmet që ju duhen në këtë periudhë

Çizmet e bardha, të vetmet që ju duhen në këtë periudhë
February 25
18:20 2017

Shumë vajza nuk i pëlqejnë çizmet e bardha, sepse mendojnë se nuk janë të papërshtatshme, sidomos në kohë të vrenjtur. Disa prej tyre afrohen të blejnë çizme të bardha dhe më pas largohen përsëri duke u ndierë të pasigurta.

Por kjo nuk është aspak e përshtatshme dhe çizmet e bardha kanë qenë shumë të preferuara në javën e modës në New York. Stilistët zgjedhin çizmet e bardha sepse ato i tregojnë këmbët më të pastra dhe janë infektuese për sytë.

Më poshtë do të shihni disa prej modeleve të këtyre çizmeve që ju duhet t’i keni në gardërobën tuaj./Blitz.al/

 

Share