Blitz

 Breaking News

Cilat janë veshjet më të pëlqyera në Instagram?

August 08
16:10 2016

...

Picture 1 of 17

Blogerë të ndryshme nga e gjithë bota postojnë foto të ndryshme në Instagram. Ata prezantojnë veshje të përshtatshme për çdo sezon. Gjatë verës, Instagram-ët e tyre kanë një larmi fotosh, por disa kanë arritur “majat” e pëlqimeve.  Veshjet më “in” këtë sezon janë fustanet me lule, dantellë apo veshjet me etiketa të ndryshme. Veshjet që janë përzgjedhur si më të bukurat kanë marrë mbi 60 mijë pëlqime. Shfletoni galerinë për të parë se cilat janë fotot dhe veshjet më të pëlqyera në Instagram për këtë sezon. /Blitz.al/

Tags
Share