Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë xhaketash ju duhen këtë verë?

May 22
20:09 2016

Xhaketat verore janë shumë “in” për momentin. Nuk është e thënë që është verë dhe nuk përdoren sepse këto xhaketa do t’ju ndihmojnë për t’u dukur sa më fashion. Xhaketat verore mund të kombinohen lehtësisht me pantallona të shkurtra ose të gjata. Veshjen tuaj shoqërojeni me një xhaketë dhe do të dukeni shumë bukur në një ditë të nxehtë vere. Shfletoni galerinë për të parë disa modele xhaketash të cilat nuk duhet t’ju mungojnë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje