Blitz

 Breaking News

Çfarë veshën VIP-at në fundjavën e dytë të festivalit Coachella?

Çfarë veshën VIP-at në fundjavën e dytë të festivalit Coachella?
April 22
15:32 2019

Kjo fundjavë shënoi dhe të dytën e festivalit Coachella, ku sigurisht vëmendje të veçantë marrin dhe veshjet e personazheve të njohur. Pas kombinimeve fantastike të javës së parë (kliko këtu), më poshtë gjeni disa prej atyre qën spikatën këtë fundjavë:

Ariana Grande

Billie Ellish

Camilla Mendes

Charles Melton

Ellie Goulding

Gigi Hadid

Hailey Baldwin

James Charles

Familja Smith

 

Share