Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë toni duhet të përdorni sipas ngjyrës së syve?

September 06
21:32 2016

Sytë kafe

Picture 1 of 3

Zgjidhni një ngjyrë kafe me shkëlqim që të pasqyroni ngjyrën kafe të irisit. Kafja me shkëlqim tërheq vëmendjen e njerëzve për t'u fokusuar te sytë.

Kur bëni grimin, duhet të dini se toni i syve ka një rëndësi shumë të madhe dhe duhet ta përshtatni atë sipas ngjyrës së syve.

Toni i syve thekson ngjyrën e irisit tuaj dhe për këtë duhet të bëni zgjedhjen e duhur. Shfletoni galerinë për të parë ngjyrat e toneve që ju shkojnë sipas ngjyrës së syve./Blitz.al/

Komento
Shperndaje