Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë mund të vishni në një ditë vere me shi?

August 12
13:48 2016

Fundi i sezonit veror po vjen e së bashku me të vjen edhe shiu. Nga rrobat e holla është pak e vështirë për të kaluar direkt te rrobat e dimrit. Nuk mund të veshësh gjatë verës veshje shumë të trasha sepse, pavarësisht shiut, moti është përsëri i nxehtë. Shfletoni galerinë për të parë se çfarë veshjesh ju duhen në gardërobë gjatë verës në qoftë se bie shi./Blitz.al/

Shperndaje