Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë këpucësh duhet të merrni me vete në pushime verore?

Çfarë këpucësh duhet të merrni me vete në pushime verore?
July 14
19:13 2016

Kur planifikoni pushimet, ajo çka duket më e vështirë është pjesa se çfarë duhet të veshësh atje. Kur bën bagazhet kërkon t’i marrësh të gjitha me vete, por nuk mundesh. Duhet të marrësh disa gjëra të cilat i mendon si më të nevojshmet. Por për femrat faktikisht çdo gjë është e nevojshme. Në qoftë se e keni vënë re, këpucët zënë shumë vend në valixhe kështu që mjafton të merrni vetëm disa palë nga më të nevojshmet dhe të rehatshmet. Shfletoni galerinë për të parë çfarë këpucësh do t’ju duhen gjatë pushimeve verore.

Etiketimet
Shperndaje