Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë duhet të vishni për t’u dukur bukur në plazh?

July 13
18:48 2016

Bëni pedikyr

Picture 1 of 10

Përpara se të niseni për në plazh duhet të bëni pedikyr. Këmbët tuaja duhet të duken bukur dhe të kuruara. Zakonisht mendohet se nuk vihen re këmbët, por faktikisht është një detaj shumë i rëndësishëm.

Kur bëhet fjalë për në plazh, vajzat mendojnë gjatë se çfarë rrobash banje do të veshin, çfarë duhet të marrin me vete. Shpeshherë për t’u dukur bukur e teprojnë duke vënë make up ose aksesorë të rëndë, dy detaje që nuk janë aspak komode për në plazh. Shfletoni galerinë për të parë gjërat që duhet të keni në plazh, për t’u dukur sa më bukur.

Komento
Etiketimet
Shperndaje