Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë duhet të veshin vajzat e dobëta?

March 21
23:32 2016

 

Fustan me vija horizontale

Fustan me vija horizontale
Picture 1 of 5

Veshjet me vija horizontale nxjerrin më në pah format e trupit.

Shpeshherë vajzat kanë probleme në kombinimin e veshjes që t’i përshtatet formës së trupit.  Vajzat e shëndetshme mendojnë se vetëm ato kanë probleme me veshjen, por në të vërtetë edhe një vajzë e dobët ka të njëjtin problem.

Ja disa stile që mund t’i bëjnë vajzat e dobëta të duken në format e duhura:

Komento
Etiketimet
Shperndaje