Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë duhet të veshë një vajzë shtatlartë?

Çfarë duhet të veshë një vajzë shtatlartë?
May 14
15:16 2016

Për vajzat shtatlarta, veshjet ndonjëherë janë problem sepse nuk mund të gjesh atë që kërkon.  Të gjesh kominoshe apo pantallona është paksa e vështirë sepse ato janë për një trup mesatar. Shfletoni galerinë për të parë se çfarë mund të vishni dhe ku duhet të blini në qoftë se edhe ju jeni një vajzë shtatlartë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje