Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë duhet të mbani në garderobë edhe për stinën e vjeshtës?

August 26
10:38 2016

Jumpsuit

Picture 1 of 4

Janë të domosdoshme për të gjitha vajzat që e kanë të vështirë të zgjedhin veshjet e tyre dhe të bëjnë kombnimet në mëngjes. Jumpsuits mund ti vishni edhe gjatë vjeshtës duke i kombinuar edhe me një xhaketë lëkure.

Ju pëlqen që të keni në garderobën tuaj veshjet e tendencave të fundit dhe në fund të çdo sezoni ndërroni veshjet tuaja. Verës po i vjen fundi, por jo të gjitha veshjet verore duhet ti hiqni, përshembull disa veshje do t’ju duhen edhe për në vjeshtë. Shfletoni galerinë për të parë se cilat janë disa prej këtyre veshjeve./Blitz.al/

Komento
Shperndaje