Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Çfarë duhet të keni në gardërobën e verës?

June 29
20:01 2016

Me ndërrimin e sezonit duhet të ndërrojmë edhe gardërobën. Çdo vit, shtëpitë e modës prezantojnë modele të ndryshme veshjesh. Por çfarë ka servirur moda këtë vit për ne? Shfletoni galerinë për të parë disa veshje dhe aksesorë të cilat duhet t’i keni për verën 2016.

Tags
Share