Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë duhet të dini për modën në qoftë se jeni në të 30-at?

August 09
13:00 2016

Mos u tundoni nga rregullat e pasarelave të modës

Picture 1 of 8

Vishni atë që ju pëlqen. Në qoftë se bëni kombinimin e duhur do të dukeni shumë bukur me çdo veshje që zgjidhni. Jo me çdo kusht duhet të bazoheni në rregullat strikte të modës, por duhet të keni besim në zgjedhjet tuaja.

Në moshën 20-vjeçare ju jeni në vitet e arta dhe mund të vishni çdo gjë që dëshironi. Por kur shkoni në të 30-at duhet të ndryshoni stilin tuaj dhe kjo duket pak e frikshme. Një gardërobë e re dhe shumë pyetje, si: Çfarë duhet të vesh? A jam duke ndjekur hapat e duhur të modës? Shfletoni galerinë për të parë disa prej gjërave që do t’ju ndihmojnë të vishni rrobat e duhura./Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje