Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çantat, një aksesor i rëndësishëm për këtë verë

Çantat, një aksesor i rëndësishëm për këtë verë
June 22
19:25 2016

Çantat janë aksesorë të domosdoshëm për vajzat. Çantat “ in” të këtij sezoni janë çantat e vogla dhe plot ngjyra. Këto çanta mund t’i kombinoni lehtësisht me veshjet tuaja të verës. Mund të zgjidhni forma të ndryshme duke i përshtatur me stilin tuaj. Disa prej çantave të këtij sezoni mund të jenë një miks midis klasikes dhe modernes. Shfletoni galerinë për të parë disa modele çantash, të cilat nuk duhet t’ju mungojnë këtë verë.

Etiketimet
Shperndaje