Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Buzëkuqi perfekt për stinën e vjeshtës

Buzëkuqi perfekt për stinën e vjeshtës
October 27
18:50 2016

Buzëkuqi është një pjesë shumë e rëndësishme për pamjen tuaj. Grimi duket më i plotësuar në qoftë se ju përdorni buzëkuq por duhet të dini që ta përshtatni atë edhe me veshjen tuaj.

Edhe për këtë vit tendencat e buzëkuqve qëndrojnë tek ngjyrat e tokës, roza dhe e kuqja. Më poshtë do të gjeni disa prej nuancave më të preferuara të momentit./Blitz.al/

E kuqe në portokalli është një buzëkuq që mund të kombinohet lehtësisht me veshjet e vjeshtës.

1

Roza e zbehtë është zgjedhja perfekte dhe shkon në mënyrë perfekte me ngjyrat e tokës të cilat simbolizojnë këtë stinë.

2

Roza e theksuar do të nxjerrë në pah buzët tuaja.

3

Kafe neutrale është ngjyra që shkon me çdo lloj veshjeje.

4

E kuqja qershi që nuk del asnjëherë nga moda.

5

Komento
Shperndaje