Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Bomber” nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë sezon

April 04
17:34 2016

Në javët e modës nuk ka mbetur pa u vënë re edhe stili i ri i xhaketave të quajtura “Bomber”.

Çdo stilist është frymëzuar për krijimin e “Bomber”-it duke stiluar modele të ndryshme, duke filluar nga dizenjot me lule deri te metali.  “Bomber” është një nga zgjedhjet më të mira që çdokush bën këtë sezon. Pas heqjes të xhupave, “Bomber” do të ishte fantastik pasi është perfekt për sezonin pranveror.  “Guçi” dhe “Saint Laurent” kanë qenë ndër kompanitë më të mëdha të modës që kanë punuar për këtë stil. Shfletoni galerinë për të parë disa modele të ndryshme “Bomber” që nuk duhet t’ju mungojnë as juve.

Komento
Etiketimet
Shperndaje