Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bëja vetes qejfin dhe zbukuro garderobën tënde! Kjo veshje nuk duhet t’ju mungojë

Bëja vetes qejfin dhe zbukuro garderobën tënde! Kjo veshje nuk duhet t’ju mungojë
June 28
18:42 2018

E keni dollapin plot por vijoni të thoni se nuk keni çfarë të vishni? Mendoni se garderoba e verës së kaluar nuk është më në modë? Nuk keni asnjë ide se çfarë të vishni nesër në mbrëmje?

Epo kujtoni shprehjen e famshme që mamatë thonë shpesh: Mos e hidh poshtë se moda rikthehet!

Diçka që duhet të keni parasysh këtë verë është se jo domosdoshmërisht bie në sy duke veshur ngjyra që të “godasin” menjëherë. Të jesh “in” këtë verë të mjafton një fund super i thjesht leopardi.
Ky fund ka qenë shumë në modë në vitet ’90 por është kthyer momentalisht në trend. Quhet “Naomi Wild SKirt” i bërë nga brandi i njohur australian Realisation Pas dhe është kthyer në të preferuarin e shumë modeleve. Shihni se pë çfarë bëhet fjalë dhe vishuni stil./Blitz.al/

Stockholm at its prime ✨

A post shared by Michaela Wissén (@michawissen) on

🐆IT’S BACK!🐆 The Naomi skirt has now been restocked… Go!🐆

A post shared by Réalisation Par (@realisationpar) on

Komento
Shperndaje