Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

80-vjeçarja Lin, një frymëzim për “fashion”-istet e reja

80-vjeçarja Lin, një frymëzim për “fashion”-istet e reja
July 08
14:56 2016

80-vjeçarja Lin nga një provincë në jugperëndim të Kinës është kthyer në një frymëzim për vajzat e reja. Ajo u bë e njohur pas një fotoje në internet me familjen e saj, ku dallohej stili i saj i veçantë. Ajo kishte bërë edhe një set fotografik, madje kishte qëndruar me këpucë me taka të larta për orë të tëra.

Zonja Lin është shumë e lumtur dhe nuk ndjen lodhje kur bën setet ose kur vishet, sepse ajo është duke bërë atë që i pëlqen.  Ajo ka rikthyer besimin e fotografisë portret, sepse nuk ka dëshiruar që fotot e saj të rregullohen, por ka kërkuar që të duken rrudhat dhe çdo detaj tjetër që i bën fotografitë sa më origjinale. Zonja Lin nuk dëshiron që të jetë një e panjohur në foto. Ajo është një zonjë me shumë klas dhe stil. Për më tepër shfletoni galerinë.

Etiketimet
Shperndaje