Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

8 mënyra si mund të vishni streçet si pantallona

8 mënyra si mund të vishni streçet si pantallona
April 01
14:00 2016

Zgjidhini streçe mat dhe vishini me diçka me shkëlqim.

Zgjidhini streçe mat dhe vishini me diçka me shkëlqim.
Picture 1 of 8

Kush tha se streçet nuk vishen si pantallona?! Kur keni një ditë të lodhshme para mund të zgjidhni të vishni streçe për të qenë komode. Për sa kohë mbani parasysh këto këshilla mund të vishni streçe kudo dhe kurdo, duke u dukur mjaft trendi. Për më shumë, shfletoni galerinë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje