Blitz

 Breaking News

8 aksesorë që shkojnë me çdo kombinim

March 25
18:09 2016

Vathë Gold Hoop

Vathë Gold Hoop
Picture 1 of 8

Të mëdhenj mjaftueshëm për të lënë një përshtypje të mirë. Këta palë vathë janë një alternativë e pagabueshme për një veshje të përditshme.

 

Të kombinosh aksesorët  me veshjet nuk është aq e thjeshtë sa duket. A shkon kjo çantë me këto çizme? Po këta  vathë të punuar me këtë gjerdan? Për t’u kombinuar sa më mirë, por edhe për t’u dukur me stil, ju sugjerohet të krijoni një linjë të qëndrueshme të çantave të vogla, këpucëve dhe bizhuve. Me këta tetë artikuj nuk ju duhet të rrini për një kohë të gjatë përpara dollapit.

Tags
Share