Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 veshjet që duhet të hiqni urgjent nga gardëroba

5 veshjet që duhet të hiqni urgjent nga gardëroba
July 31
17:20 2016

Si të dashuruar pas modës që mund të jeni, ju bëheni ndonjëherë fajtorë që mbani në gardërobë veshje të cilat nuk ju duhen më. I mbani sepse thoni  që mund t’i vishni përsëri ose janë dhurata të cilat nuk i veshët kurrë sepse nuk përshtateshin me stilin tuaj. Por sot hidhini një sy gardërobës dhe disa veshje “flakini” menjëherë sepse nuk ju hyjnë më në punë, edhe pse rrini me shpresën që do t’i vishni, nuk keni për t’i veshur asnjëherë. Më poshtë do të gjeni veshjet që duhet të hiqni nga gardëroba urgjentisht!

  • Çorapet me vrima.
  • Bluzat promovuese ose me logo të kompanive ose fushatave të ndryshme.
  • Këpucët që nuk ju bëjnë.
  • Fustanin e vjetër të mbrëmjes së maturës.
  • Reçipetat e përdorura për një kohë të gjatë.

Këto janë disa prej veshjeve të cilat nuk do t’i vishni asnjëherë tjetër kështu që hapni pak vend për veshje të reja në gardërobën tuaj duke hedhur gjërat e panevojshme.

Shperndaje