Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 veshje të Rihannës që mund t’i vishni edhe në zyrë

April 05
16:38 2016

...

...
Picture 1 of 5

Në një univers paralel, kjo do të jetë një veshje e Rihannës në udhëtim. Ajo ka veshur një kostum prej stofi me atlete. Një veshje komode dhe e bukur.

Rihanna, kur bëhet fjalë për stil, është si një kameleon. Këngëtarja, një herë shfaqet me veshje serioze dhe një herë shumë seksi. Disa nga veshjet e saj (pjesa më e madhe në fakt) nuk rekomandohen të vishen për në punë, kurse me disa veshje të tjera shfaqet si një zonjushë me shumë klas. Këto të fundit jua rekomandojmë edhe juve.

Komento
Etiketimet
Shperndaje