Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 trendet që do t’ju shoqërojnë këtë pranverë

April 14
14:59 2016

Pranvera po vjen dhe problem qëndron çfarë duhet të blejmë këtë sezon. Pyesim veten se cilat janë trendet dhe stilet e pranverës 2016, çfarë duhet të zgjedhim për t’u dukur in. Këto tendenca do t’ju ndihmojnë të kaloni me lehtësi nga një sezon në tjetrin. Shfletoni galerinë:

Ngjyrat e metalit

Picture 1 of 5

Këtë pranverë janë të gjitha ngjyrat shumë in, gjithashtu metalet janë në ngritje këtë vit. Në qoftë se ju nuk jeni të gatshëm të vishni një xhaketë argjendi ose ari, mund të zgjidhni një palë këpucë ose cantën të tilla.

Komento
Shperndaje