Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 mënyra për t’u veshur me linjat e vijave

March 24
17:27 2016

Pantallonat me vija

Pantallonat me vija
Picture 1 of 5

Ka shumë opsione të pantallonave me vija.Duhet të zgjidhni ngjyra të theksuara dhe vija të gjera. Pantallonat me vija mund të kombinohen me një xhaketë të hollë, të gjerë.

Asgjë nuk është më e habitshme sa veshjet me vija. Disa i adhurojnë ato, disa i urrejnë, por për momentin janë pjesë e pandarë e modës.

Megjithatë nuk janë aq të lehta për t’u mbajtur në trup. Vijat vertikale gjithmonë duhet të përshtaten me trupin dhe mënyrën e veshjes, kurse vijat horizontale lënë hapësirë për të guxuar me veshjen.Për më shumë shikoni galerinë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje