Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 llojet e këpucëve për pranverën e ardhshme nga Java e Modës, Londër

September 22
19:25 2016

1. Courtly Heels

Picture 1 of 5

Këto këpucë janë dizenjuar nga Ashley Williams. Në formë katrore, me fjongo dhe ndryshe nga modelet e këpucëve që jeni mësuar të shihni.

Në Javën e Modës në Londër janë prezantuar modelet e reja të këpucëve për pranverën e ardhshme.  Këpucë me platformë, taka të çuditshme dhe këpucë në ngjyra të ndryshme janë trendet e reja që janë prezantuar në Londër.

Dëshironi të keni këpucë të veçanta dhe një stil ndryshe? Shfletoni galerinë për të parë disa prej trendeve të reja që duhet t’i keni në gardërobën tuaj./Blitz.al/

Komento
Shperndaje