Blitz

 Breaking News

5 këshilla për pamjen tuaj në ditën e parë të punës

April 26
09:44 2016

...

...
Picture 1 of 5

Fund trecereksh dhe një bluzë klasike janë një kombinim i pagabueshëm për tu prezantuar para bashkëpunëtorëve në punën tuaj të re.

Ju sapo keni përfunduar intervistën dhe keni fituar vendin e punës.  Të qënit një vajzë e re dhe me një punë në zyrë është pak e sikletshme kur mendon se cfarë duhet të veshësh, sidomos nëse nuk ke pasur më parë një punë të tillë. Më poshtë do të gjeni disa këshilla se cfarë mund të vishni ditën e parë të punës dhe çfarë duhet të keni me vete për t’u ndjerë mirë dhe aspak në siklet.

Tags
Share