Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

30 kombinime për t’u dukur në super formë këtë muaj

30 kombinime për t’u dukur në super formë këtë muaj
April 07
17:22 2019

Muaji prill është muaji në të cilin koha ngrohet dhe hedhim tutje rrobat e rënda të dimrit. Tashmë është momenti ta kthejmë çdo ditë në pasarelën tonë, duke veshur kombinimet që na pëlqejnë e na bëjnë të ndihemi mirë.

Prandaj, ne po ju sjellim 30 kombinime stil të cilat mund t’i përshtasni sipas preferencave tuaja çdo ditë të këtij muaji.

Një veshje e gjitha e bardhë

Një xhaketë deveje me një çantë “It bag”

Një fund me pika

Një fustane me printe pranverore

Një fustan me ngjyrë të ndezur

Ngjyrat pastel

Sërish xhaketa dhe kostume serioze

Një kostum serioz-sportiv rozë

Një xhaketë të lehtë deri në fund të këmbëve

Një xhaketë me kuadratë dhe xhinse jo të ngushta

Një tjetër kostum serioz-sportiv

Një fustan i bardhë veror

Një xhaketë  me një “sweatshirt” ylber

Veshur e gjitha me të kuqe

Xhinse me bel të lartë

Sërish kombinimi më “in”

Xhaketa xhins

E bardhë dhe vetëm e bardhë

Veshje plot ngjyra

Një fustan me të çarë anash dhe pallto gri

Minifund me xhaketë të gjatë

Një fustan markë

Kostum me atlete? Po, po dhe po.

E gjitha xhins

Sweatshirts ose bluza sportive

Pantallonë me kuadratë

Një fund poshtë gjuri me çizme

Një xhaketë në ngjyrë tulle

Aksesorë të veçantë

Atletet më në trend

Burimi: Elle.fr

 

Share