Blitz

 Breaking News

20 super kombinime për ditët e freskëta të shtatorit

20 super kombinime për ditët e freskëta të shtatorit
August 23
20:16 2019

Shtatori po vjen dhe temperaturat po ulen. Kjo do të thotë që duhet të nxjerrim veshjet e reja nga garderoba. Prandaj për ditët e freskëta këto janë 20 sugjerimet e kombinimeve.

Xhinse të bardha dhe një këmishë me ngjyra


Bluzë stil “zemër”dhe xhinse me bel të lartë


Fustan i gjatë dhe çizme


Këmishë të bardhë dhe një fund floral


Fustan me kuadratë me një çantë “matchy”


Pantallona jeshile dhe golf


Këmishë e bardhë dhe çantë prej “letre”


Kostum rozë


Xhaketë e madhe burrash dhe çantë të bardhë


Kostum bojëqielli dhe çizme me printe


Fustan i gjatë


Xhinse të hapura dhe këpucë balerinash


Një xhaketë stil “trench” dhe çizme të kuqe


Xhinse të lirshme dhe këmishë me vija


Një fustan me pika dhe këpucë të bardha


Fund xhins dhe “sweater”


Triko dhe pantallona të gjera

Një fustan i gjatë me printe dhe cizme 

Xhinse dhe pallto


Xhaketë me kuadratë dhe çizme blu


/Blitz.al/

Share