Blitz

 Breaking News

18 sugjerime që nuk duhet t’i humbësh! Vishu mirë, vishu stil! Këtë verë zgjidh të bardhën

18 sugjerime që nuk duhet t’i humbësh! Vishu mirë, vishu stil! Këtë verë zgjidh të bardhën
July 26
14:13 2018

Kur është fjala për modën, ne tentojmë të thyejmë rregullat në vend që t’i ndjekim ato. Nëse ju jeni një nga ata persona që u pëlqen të ndjekin rregullat atëherë dëgjojeni këshillën tonë dhe gjatë ditëve të mbetura të verës vishuni me të bardha.
Nëse keni në garderobën tuaj veshje të tilla atëherë mos i mbani të varura por zgjidhini si kombinimin tuaj në daljet që bëni pavarësisht orarit. E bardha është një ngjyrë që të tregon shumë bukur në cdo orë të ditës. Shihni në vijim 18 fustane të bardha të cilt do të duken një mrekulli në trupin tuaj./Blitz.al/

Share