Blitz

 Breaking News

11 fustanet më madhështorë nga dasmat e personazheve të njohur

11 fustanet më madhështorë nga dasmat e personazheve të njohur
June 13
20:53 2019

Jeni të fejuar dhe po planifikoni dasmën e ëndrrave? Apo jeni single dhe thjesht ju pëlqejnë fustanet e nusërisë?  Cilado qoftë arsyeja, ju sjellim në kujtesë 2 fustanet më madhështorë nga dasmat e personazheve të njohur.

Meghan Markle

Ciara

Kim Kardashian

Kate Moss

Kate Middleton

Jennifer Lopez

Princeshë Diana

Grace Kelly

Jackie Kennedy

Priyanka Chopra

Miranda Kerr

/Blitz.al/

Share