Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 xhaketa klasike që duhet ti keni me patjetër në garderobën tuaj

April 06
17:13 2016

Xhaketë ushtarake

Xhaketë ushtarake
Picture 1 of 10

Provoni një opsion elegant detar dhe jo ngjyrat e uniformës ushtarake. Mund ti kombinoni me xhinse dhe cizma deri tek kyci i këmbës. Për në mbrëmje kjo xhaketë mund të vishet me një fustan të zi.

Xhaketat prej xhinsi, stofi, lëkure etj janë një investim me shumë vlerë. Këto modele xhaketash nuk duhet t’ju mungojnë në qoftë se jeni të apasionuar pas klasit dhe stilit.

Komento
Etiketimet
Shperndaje