Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 vajzat shqiptare prezantojnë trendin e pranverës, njësoj si Kardashians

10 vajzat shqiptare prezantojnë trendin e pranverës, njësoj si Kardashians
April 03
18:46 2019

Është një fakt i ditur tashmë që veshjet me printet e kafshëve janë një ndër trendet që me kalimin e kohës ndonëse marrin formë të re, nuk harrohen kurrë. Fundi i 2018 solli në vëmendjen tonë rikthimin e veshjeve, kryesisht fustaneve me lëkurë gjarpri. Dhe në pranverën e këtij viti, vazhdon të përqafohet nga personazhet e njohur dhe stilistët, por këtë herë jo vetëm në fustane por edhe në pantallona, çanta apo madje dhe rroba banjo. Motrat Kardashians në daljet e tyre e tregojnë qartazi që e kanë një ndër kombinimet e preferuara.

Por ku ka më mirë se prezantimi i një trendi nëprmjet vajzave tona shqiptare, të bukura dhe stil?

Alberije Hadergjonaj

Aulona Musta

Bieta Sulo

Estela Ujka

Jeta Faqolli

Kaltrina Selimi

Kida

Rina Berdynaj

Rudina

Tayna

 

Komento
Shperndaje